У волинському відділенні реабілітаційного центру “Ренесанс” – обшуки. Будівлю на вулиці Володимирській у Луцьку із сьомої ранку оглядають правоохоронці. Про це розповів директор клініки.

В обідню годину на подвір’ї центру – людно. Поки у будівлі працюють правоохоронці, надворі чекають пацієнти. Сторонніх на територію не пропускають. Говорити дозволяють лише з родичами, щоправда, через паркан. У поліції ж поки що причину обшуків не називають.

У реабілітаційному центрі “Ренесанс” лікують алко- та наркозалежних. На сайті обіцяють догляд професіоналів, курси англійської, різні фізіотерапевтичні процедури, серед яких навіть соляна кімната та аромотерапія. Також хваляться подякою міського голови за “активну соціальну діяльність”.

Батько одного з пацієнтів каже – за таке лікування доводилось платити 10 тисяч гривень у місяць. Але не все так ідеально, як пише на сайті. Наприклад, у сина забрали мобільний. А подзвонити до рідних можна було лише раз в тиждень.

Аналогічні обшуки проводять у ще одному відділенні “Ренесансу” в селі Гаразджа. До слова, раніше у цьому ж приміщенні в селі працював подібний центр “Волна +”. Там також лікували наркозалежних. Його закрили у листопаді 2017 року після обшуків правоохоронців. Виявилось, що пацієнтів там утримували незаконно.