Очільник Волинської митниці Віктор Кривіцький отримав нову посаду. Він став виконувачем обов’язків заступника голови Державної фіскальної служби по митному напрямку. Також новий пост отримав начальник Офісу великих платників податків ДФС Євген Бамбізов.
Нових заступників голови ДФС представив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Зі слів глави уряду, посадовці повинні знищити тіньові схеми на митниці та забезпечити надходження до бюджету.
Хто виконуватиме обов’язки керівника Волинської митниці, поки невідомо. Кривіцький очолив Волинську митницю у жовтні 2016 року. Майже двадцять років він працював податківцем у Вінниці. Шість років очолював департамент самоврядного контролю Вінницької міської ради.
Попереднього керівника Волинської митниці Олександра Шавлака звільняли зі скандалом. Його усунення вимагали і керівники області, і нардепи. Мовляв посадовець сприяє контрабанді. У Кривіцького на цій посаді також була історія пов”язана з хабаром. У серпні 2017 року до його зйомної квартири навідались прокурори. Під час обшуків вони знайшли у посадовця 500 євро та 500 доларів. Частина цієї суми начебто була хабарем. Посадовця затримали, однак за кілька днів відпустили. Він запевняв, що обшуки були “замовленням” Генерального прокурора України Юрія Луценка.