Народна артистка України, народна депутатка чотирьох скликань Оксана Білозір  презентувала проект по залученню грантових коштів для розвитку малого бізнесу на Волині.

Політикиня зустрілася з тимчасово виконуючим обов`язки голови обласної державної адміністрації Олександром Киричуком та головою обласної ради Іриною Вахович в понеділок, 9 вересня, – повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Варто зазначити, що Оксана Білозір є офіційним послом бренду (Brand ambassador) в Україні Програми “IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України”.

Оксана Білозір відзначила, що фахівці Програми “IMTD”, які працюють на Волині, готові розповісти в кожній ОТГ про можливості грантових проектів, в яких можуть брати участь представники малого та середнього бізнесу. Окрім того, вона вважає, що основним результатом проекту буде розвиток підприємництва в регіонах, легалізація бізнесу та зменшення міграційної активності населення.

Довідково:

“IMTD інтернешенл” – це міжнародне кооперативне співтовариство, зареєстроване в Україні, що об’єднує велику кількість фізичних та юридичних осіб, які зацікавлені: у розвитку кооперативного руху, ділової активності, зміцненню виробничих потужностей, збільшенню товарообігу, налагоджені міжнародної співпраці та підвищенні економічного статусу своїх країн.