Телеведуча, дружина проросійського політика Віктора Медведчука Оксана Марченко охрестила українського боксера В’ячеслава Узелкова на Волині у Святогірському Успенському Зимненському монастирі УПЦ (МП).

Про це стало відомо із чергової частини фільму-авторського проєкту Марченко «Паломниця», присвяченої Зимненському монастирю, який вийшов 16 квітня, – пише Перший.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року стало відомо, що до Святогорського Успенського Зимненського Ставропігійного монастиря прибула журналістка Оксана Марченко, а також відомий колишній боксер, ведучий телешоу «Зважені та щасливі» В’ячеслав Узелков, який тоді заявляв про свій намір балотуватися у мери Віннниці від «ОПЗЖ».

У фільмі Марченко розповіла, що Узелков переживав темну смугу у житті.

«Я зрозуміла, що з ним відбувається щось неладне, коли він попросив взяти його в Зимне», – каже вона.

Сам же боксер розповів:

«Сім’я розвалилася, проблеми на роботі, здоров’я нікудишнє. Я – це оболонка, яка всередині повністю розвалюється. Усі мої спроби повернути сім’ю закінчувалися, як хвилі, які б’ються об скали… Моя дружина заблокувала мене на всіх телефонах. І зараз вже мій син мене заблокував. Це мене вбиває, тому що я жив заради сім’ї і дітей… Останні 5 років я боюся вночі виїжджати на машині, тому що відчуваю, що не проживу багато».

Узелков не знає, чи хрестили його в дитинстві. І от він захотів охреститися, а Марченко попросив стати його хрещеною матір’ю.

Як відомо, у Зимненському монастирі Марченко та Медведчук – часті гості. Зокрема, вони побували тут у різдвяну ніч 2020 року.

Нагадаємо, в одному з фільмів свого проєкту «Паломниця» Марченко повідомила: намісник Києво-Печерської лаври, митрополит Павло (Лебідь) у Нововолинську сповідував маніяка Анатолія Онопрієнка, який убив 52 людей, і не здав його поліції.