Премія за гарну нероботу. Екс-заступник Луцького міського голови Олександр Рачков, який засвітився у корупційному скандалі, після звільнення з посади отримав премію. 25 квітня Олександра Рачкова та двох посадовців міської ради впіймали на хабарі. Вони, за повідомленням правоохоронців, цього дня отримали черговий транш хабара за узаконення будівництва – 7 тисяч доларів США. Загальна ж сума отриманої неправомірної вигоди – 17 тисяч доларів США.
Заступник міського голови наступного ж дня подав у відставку, а остаточно його звільнили з посади 30 травня. Протягом усього місяця чиновник не працював.
Водночас в.о. міського голови Григорій Пустовіт своїм розпорядженням від 25 травня виписав преміюію  Рачкову. У документі йдеться про те, що винагороду у розмірі 120 відсотків від посадового окладу чиновники отримали за роботу у травні.
Хоча, Григорій Пустовіт запевняє, що це помилка і Олександра Рачкова преміювали ніби то за квітень.
При цьому питання про виключення Рачкова зі складу виконавчого комітету зняли з розгляду сесії Луцької міської ради. Наразі, членами виконавчого комітету також залишаються екс-заступник нині покійного міського голови Миколи Романюка Андрій Киця та колишній очільник луцького відділку міліції Ігор Муковоз.