Лучанка Мар’яна Пархом’юк пояснила, чому її лікування триває так довго.

Про це йдеться на сторінці Мар’яни в Інстаграмі.

Нагадаємо, в Мар’яни виявили рак крові, після чого вона поїхала лікуватися у Білорусь.

За словами дівчини, вона належить до  до високої групи ризику і її стаціонарне лікування займатиме близько 1,5 року, а ще –  2-3 роки підтримки.

“Рак крові це хвороба усіх систем, тобто ракові клітини можуть знаходитись будь-де. Якщо пухлини діагностуються локально в конкретних органах (з метастазами чи без), то при лейкозі ці клітини можуть бути в периферичній крові, лікворі, кістковому мозку, і відповідно впливати на будь який орган чи систему. Якщо кров, ліквор, спинний мозок чисті (допускається не більше 5% бластів, але у кожного діагнозу є свої нюанси і показники!) – ремісія, це як народитись знову, але на 68%. Лікуваня після ремісії не припиняється!” – зазначила Мар’яна.

” Ракові клітини можуть все ще бути в організмі, але не показувати себе на діагностиці, вони можуть спати, бути не активні, бути надто молодими щоб діагностуватись. Тому для того аби уникнути подальших рецедивів і «потренувати» організм лікування займає стільки часу. Чим молодший організм і чим раніше поставлений діагноз – відповідно тим коротше лікування”, – додала дівчина.

Гроші на лікування Мар’яни можна перерахувати на картки «ПриватБанку»:

4149 4978 6222 9442 Пархом‘юк Мар‘яна
5168 7556 3302 5024 Хомич Володимир