Онкохворі незабаром втратять безкоштовні ліки. У 2016-тому році закінчилась державна програма “Онкологія”. За нею і  забезпечували частково онкодиспансери безкоштовними медикаментами. 2017 – лікували пацієнтів залишками ліків. Цього року отримали 1 мільйон 260 тисяч. Для області, де минулоріч діагностували майже дві з половиною тисячі нових випадків раку, це – дуже мало.
Поки що онкодиспансер має залишкові 484 тисячі гривень на цей рік для забезпечення безкоштовних ліків. Проте, цього вистачить максимум до літа. Коли “запас” скінчиться, пацієнтам доведеться оплачувати лікування самостійно. Хоча раніше державна програма покривала не всі витрати, проте, все ж лікування не лягало повністю на плечі пацієнтів. Трохи краща ситуація із фінансуваннями “чорнобильців”.
Та це не єдині проблеми, з якими зіштовхується медзаклад. Зношене устаткування, напіваварійний корпус, який вже давно потребує ремонту – на все це треба додаткові мільйони. Головний лікар каже: в обласній раді пообіцяли, що цьогоріч їм допоможуть придбати новий рентген-апарат та виділять додаткові гроші на обслуговування устаткування. Та остаточне рішення – за сесією облради.