Майже 30 000 волинян користуються веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду. Серед них не лише пенсіонери, а й застраховані особи і страхувальники.

Щоб зареєструватися на сайті, необхідні: електронний цифровий підпис, логін та пароль. Підпис можна отримати у акредитованому центрі сертифікації ключів, а логін і пароль – у Пенсійному фонді.

Для цього треба мати паспорт та ідентифікаційний код. На веб-порталі застрахована людина може дізнатися про свій “зароблений” страховий стаж онлайн. Також дистанційно можна отримати довідки про розмір пенсії, індивідуальні відомості про застраховану особу, витяги з відповідного реєстру.

Достовірність цих довідок підтвердить QR-код та номер під ним. Для входу в особистий кабінет можна скористатися й електронним пенсійним посвідченням.

Коли з’явиться програмне забезпечення планують запровадити електронні трудові книжки, лікарняні листи, пенсійні справи, – розповідає Петро Філіпчук. Також у сервісних центрах пенсійного фонду створять електронні черги.