Із 15 травня відкривається туристичний сезон на Шацьких озерах. На Набережній у селі Світязь кипить робота. Встановили освітлення, водовідведення, облаштували паркувальні зони. Окрім того, розробили веломаршрут протяжністю 30 км.

Проблему із недозволеною торгівлею вирішили і тепер кожен підприємець працює на умовах, узгоджених із Шацьким національним природним парком, розповідає його директорка. Вони зобов’язані подбати про благоустрій, вивезти по декілька машин землі з Набережної та прибрати сміття.

Марія Христецька вважає – це гарний приклад співпраці державної установи з бізнесом. У цьому сезоні продовжать роботу, розпочату торік, – каже Марія Христецька. Раніше на набережній встановили перевдягальні, лавки, парасолі, дерев’яні доріжки, а нині взялися за необлаштовані території.

Голова Світязької сільської ради каже – набережна змінюється на очах, а роботи з каналізування села тривають швидкими темпами.

На Шацькі озера приїжджають не лише українські туристи, але й іноземні. І вже цього року вони побачать сучасну набережну. А ще тут планують побудувати готель на тисячу місць для цілорічного відпочинку азербайджанців, розповів голова облдержадміністрації. Із цього приводу представники торгово-промислової палати Азербайджану зустрічалися із владою.