“Оскар” кращим працівникам року. Традиційно в компанії “Кромберг енд Шуберт Україна” нагородили відмінників. Це зробили під час загальних передноворічних зборів на підприємстві. Найкращі керівники, спортсмени, мандрівники, крошолюби і не тільки отримали свої оскари.

2019-ий рік у компанії “Кромберг енд Шуберт”, кажуть, був успішним. Адже вдалось ввести в дію нові проекти та вкотре виправдати відмінну репутацію підприємства.

Крім достойної оплати праці, крошівцям забезпечують якісний соціальний пакет послуг. Це і повне медичне обстеження, оздоровлення, доступне харчування, доїзд. Також працівники компанії мають змогу підписувати контракти на отримання недержавного пенсійного забезпечення. В майбутньому це дозволить крім, власне, пенсії отримувати додаткові гроші з фонду, заснованого компанією.

Така злагоджена атмосфера в колективі і соціальна-відповідальність компанії не може не приваблювати. Тож охочі долучитись до сім’ї “Крошу” завжди є.

Оскари за хорошу роботу не лише підняли настрій працівникам, а й стали хорошою мотивацією виконувати свої обов’язки ще краще.