У Луцьку майже 200 дітей отримали в подарунок ранці та шкільне приладдя. У самісінькому серці Луцька – в замку Любарта – із забавами, концертом та подарунками влада міста привітала майбутніх першокласників із прийдешнім Днем знань.

На святі побувала і наша Анастасія Качина.

Новенькі ранці та шкільне приладдя отримали особливі першокласники, які потребують соціального захисту. У Луцькраді кажуть: аби вгодити дітям, враховували їхні побажання та вподобання.

Ми навіть вибираємо маленьких експертів – дітей, залучаємо їх, вона розказують нам про зошити, про те, якого кольору хотіли би бачити свої перші шкільні портфелі. Скажімо, робимо такий моніторинг. Тому, що це перший такий подарунок в доросле життя і кожна дитинка хвилюється. А тут вона має підтримку.

Ми навіть вибираємо маленьких експертів – дітей, залучаємо їх, вони розказують нам про зошити, про те, якого кольору хотіли би бачити свої перші шкільні портфелі. Скажімо, робимо такий моніторинг. Тому що це перший такий подарунок в доросле життя і кожна дитинка хвилюється. А тут вона має підтримку”, – розповідає начальниця управління соціальних служб Ліна Галан.

Лучани розповідають: така підтримка від влади потрібна, але більш цінний не так ранець, як увага.  У міській раді обіцяють і надалі запроваджувати нові проєкти для соціально незахищених верств населення.