Через карантин цьогоріч у школах України не проводять традиційного свята останнього дзвоника. Урочисті лінійки скасували. Тож сьогодні біля шкіл – зовсім порожньо. Але волинські вчителі вирішили не залишати випускників без свята закінчення школи й підготували своїм учням відеозвернення. 

Останні місяці у цьому навчальному році уроки проводили дистанційно, тож вчителі зізнаються: за цей час змогли добряче розібратися із технікою й диджиталізуватися. Нові вміння допомогли зняти і змонтувати відеовітання для учнів.

Так так, ось і настало свято ОСТАННЬОГО ДЗВІНКА!!!Це не просто підсумок, чи закінчення навчання – це справжній океан подій та приємних моментів, які ми разом пережили впродовж цього року❤️Словами не передати, з якою повагою, вдячністю та теплом, я згадую кожного з Вас?Спасибі, за ту працю та зусилля, які Ми разом докладали, заради майбутнього уже не Ваших, а Наших спільних діток?Відверто кажучи, горджусь кожним з Вас, бо ми не просто клас – ми велика СІМ‘Я, 2-Б класу?‍?‍?‍??‍?‍?‍??‍?‍?‍?Я надзвичайно рада, що Ви є у мене, а я у Вас❤️Цьогоріч, ми великі молодці, адже маємо значні успіхи у навчанні!!!! Ми заслужили відпочинок – ну що, готові до канікул????Гарно відпочити, набратися сил, енергії і завітати у 3 клас з посмішкою на обличчі???До зустрічі у 3 класі мої любі, чекатиму на Вас❤️❤️❤️

Gepostet von Каріна Левчук am Donnerstag, 28. Mai 2020


Gepostet von Ірина Левчук-Шатило am Donnerstag, 28. Mai 2020