У кафе “Базилік”, де нещодавно отруїлося 8 людей (з них троє – діти), пояснили, чому працівники відмовились проходити обстеження для встановлення носіїв збудників кишкових інфекції.

Про це йдеться на сторінці кафе у фейсбуці.

“Насамперед варто наголосити що такі дослідження є “специфічнини” (хто пам’ятає, як брали мазки на глисти в дитинстві, той зрозуміє), на наше глибоке переконання такого роду обстеження повинні проводитись у спеціалізованих закладах. І у жодному разі не на робочому місці. Наступне. У день, коли вимагалось пройти таке обстеження працювала не та зміна персоналу з якою пов’язують захворювання людей”, – йдеться у повідомленні.

У кафе запевняють, що з 19 серпня весь персонал, що обслуговує гостей у “Базиліку” на вулиці Кравчука, проходить обстеження у відповідному медичному закладі.

“Упродовж кількох днів після того як ми зачинились проведена повна дезінфекція усіх приміщень із залученням профільних спеціалістів, що мають значний досвід роботи у подібних питаннях. Оновлено все кухонне обладнання та начиння, паралельно робиться поточний ремонт кухні та суміжних приміщень”, – написали на сторінці “Базиліку”.