Всіх шпиталізованих дітей, які постраждали під час розпилення газу в Харківській школі, відпустили додому. Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Лікарі кажуть про позитивну динаміку в їхньому стані, тож 10-тьох дітей, яких планували залишити на ніч під наглядом, пізно ввечері відпустили додому. У Харківській школі номер три близько одинадцятої ранку 22 травня учні старшої школи раптово відчули погіршення самопочуття: діти стали кашляти, у багатьох з’явилося першіння в горлі та запаморочення.

 

Із навчального закладу евакуювали близько півсотні учнів. За попередньою версією, в чоловічому туалеті на другому поверсі школи хтось розпилив газовий балончик. Госпіталізували тридцять сім дітей, п’ятеро школярів  перебували в реанімації. Навколо школи і в приміщенні Державна служба з надзвичайних ситуацій перевірили повітря й запевнили, що небезпечних речовин не виявили. У відповідь на хвилю масових отруєнь, міністерка освіти та науки Лілія Гриневич нагадала керівникам шкіл і департаментів освіти про необхідність відпрацювання механізму евакуації дітей.
Також Гриневич заявила, що швидше за все – газ розпилив хтось із учнів. На ці прикрі події відреагували і у Верховній Раді. Зокрема представниця Президента Петра Порошенка в парламенті Ірина Луценко закликала Кабінет міністрів зорганізуватися, щоб убезпечити школярів перед урочистостями останнього дзвоника. У поліції заявили, що інцидент у Харкові кваліфікували, як хуліганство. Якщо знайдуть винного та доведуть його провину, йому загрожує до 5 років ув’язнення.