Решта у 50 гривень перетворилася на виграш у 500 000! 20-річний волинянин витратив 50 гривень решти на лотерейний білет – та зірвав головний приз у пів мільйона!

Іван із селища неподалік від Торчина поїхав до міста у справах: треба було придбати ліки для дружини. Хлопець упорався із завданням від дружини і за звичкою вирішив зайти до магазину «Сім23» випити кави – якраз залишалося 50 гривень решти. Проте подумав – і вирішив купити лотерейний білет.

Вибір молодого чоловіка впав на лотерею «Живі гроші» від оператора державних лотерей «М.С.Л.». Спроба виявилася вдалою – Іван зірвав приз у 500 000 гривень.

Каже, спочатку навіть не повірив – перепитав у касира, чи все він правильно зрозумів. Чоловік на касі все підтвердив, але зізнається: сам був трохи шокований.

«Загалом у нас в лотереях «М.С.Л.» виграють доволі часто, – розповідає касир «Сім23» Сергій Зубко. – Але частіше це виграші по 100-500 гривень. Такі, знаєте, розважальні призи. Але щоб стільки одразу – такого ми ще не бачили!».

Цікаво, що позаминулого року в магазині «Сім23» вже був подібний випадок: мешканець Луцька Василь Литвин виграв 1 000 000 гривень в лотерею «Мільйонер» (яку теж проводить оператор державних лотерей «М.С.Л.»).