П’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко привітав Європейський Союз із Днем народження. Він переконаний, що ЄС з гідністю пройде нинішні складні випробування

Європейський союз подолав не одне випробування і кожного разу виходив сильнішим. На цьому наголосив лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко з нагоди Дня Європи, – повідомили у політсилі.

“Європа не буде створена одразу, чи відповідно до одного єдиного плану. Вона буде побудована шляхом конкретних досягнень, які спершу створять де-факто солідарність”, – саме таким словами 9 травня 1950 року змальовував майбутню Об’єднану Європу один з її батьків-засновників Роберт Шуман. Знадобляться десятиліття віри та стратегічного бачення, плекання і захисту спільних цінностей та копіткої роботи для того, щоб колишня мрія виросла в найпотужніший континентальний проект”, – написав Порошенко.

Порошенко переконаний, що ЄС з гідністю пройде і нинішні складні випробування, стане ще сильнішим та міцнішим.

“Україна завжди була і залишається відданим союзником ЄС в утвердженні наших спільних цінностей, свободи та стабільності, а також у нашій спільній справі з побудови Європи незаперечного авторитету верховенства права, надії на процвітаюче майбутнє для всіх і вільної від територіальних посягань та розподільчих ліній. Щиро вдячні Євросоюзу за незмінну і тверду підтримку як на полях реформ, так і на фронті протидії російській агресії. Майбутнє України в ЄС! Разом ми обов’язково переможемо”, – додав Порошенко.