Лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент Петро Порошенко закликав парламентські фракції сьогодні на позачерговому засіданні ухвалити законопроект 3376, який передбачає страхування медичних працівників на випадок захворювання на коронавірус.

Під час погоджувальної ради Петро Порошенко наголосив, що парламент має розглядати лише найважливіші питання, які стосуються протистояння пандемії і захисту людей, оборони держави та порятунку економіки, – повідомили у пресслужбі “ЄС”.

Захист лікарів, які від початку епідемії склали п’яту частину всіх захворілих, є одним з найголовніших питань – переконаний п’ятий президент.

«Менше двох місяців пройшло з появи першого захворілого в Україні 3 березня. Сьогодні вже більше 10400 захворілих. І хочу окремо наголосити, що 2063 з цих захворілих – це лікарі. Більше того, за останні шість днів медиків захворіло більше 600. 16 лікарів померло», – зазначив Порошенко.

«Ми запропонували 22 квітня законопроект, який був зареєстрований і який передбачав забезпечення і визначення обсягів страхування лікарів на випадок захворювання і, не дай Боже, на випадок смерті. Так, як ми це зробили у 2014 році, коли ми застрахували наших воїнів. Наголошую: з часу реєстрації законопроекту захворіло більше 600 лікарів, які, на жаль, страховку не отримають», – звернув увагу Петро Порошенко.

Він поінформував, що фракція отримала підписні листи щодо проведення позачергового засідання для ухвалення закону про страхування медиків, і закликав лідерів інших депутатських фракцій та груп підтримати цю ініціативу.

«Ми отримали підписні листи. Я звертаюся до всіх, хто присутній в цьому залі, до керівників фракцій, ми не тягнемо ковдру на себе, давайте спільно підпишемо і приведемо в тому числі і сьогодні позачергове засідання, яке дозволить розглянути законопроект 3376, який вже з травня місяця забезпечить належне страхування лікарів», – закликав лідер «Європейської Солідарності».