Пакистан вибухнув протестами через зґвалтування та вбивство восьмирічної дівчинки.
Зайнаб Ансарі викрали четвертого січня, коли вона йшла в релігійну школу. Через п’ять днів тіло дівчинки поліцейські знайшли в сміттєвому баку. Експертиза показала, що її зґвалтували, а потім вбили. Згодом батькам надіслали відео, на якому видно, як дорослий чоловік веде Зайнаб за руку. 10 січня на сході Пакистану в місті Касур дитину поховали.  Згідно офіційних даних це вже дванадцятий такий випадок за останній рік у регіоні.

Через це одразу в кількох містах країни люди вийшли на вулиці, щоб виразити свій протест проти бездіяльності поліції та влади. 11 січня правоохоронці відкрили вогонь, щоб розігнати протест. За офіційними даними − стріляли в повітря, щоб відігнати мітингарів, які прямували до поліцейського відділку. Протестувальники кажуть, що акція була мирною. В результаті стрілянини двоє людей померли. Ще кілька поранені. Після цього інциденту протест радикалізувався. Демонстранти влаштовують сутички з поліцією, кидають каміння та нищать державні будівлі.
Глава уряду регіону Шехбаз Шаріф, заявив, що заплатить десять мільйонів рупій, майже дев’яносто тисяч доларів, за допомогу в розслідуванні вбивства та зґвалтування дівчинки. Він також обіцяв виплатити по три мільйони рупій сім’ям убитих протестувальників.
Глава Пенджабу також зустрівся з батьками вбитої і пообіцяв їм не спати, поки вбивця Зайнаб не буде знайдений.

На цей момент активізовані розслідування й інших випадків вбивств дівчаток в Касурі. Дев’яносто шість знайдених зразків ДНК відправлені на експертизу, щоб визначити підозрюваних. В межах розслідування цих справ допитали понад п’ять тисяч осіб.