У передостанній день XII Паралімпійських ігор у Пхьончхані українці завоювали дві нагороди: 1 “срібло” і 1 “бронзу”.
“Бронза” – у Максима Ярового у лижних перегонах на 7,5 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату у категорії “СИДЯЧИ”. Це – друга нагорода спортсмена з Миколаївщини у Пхьончхані. Яровий виграв “золото” на 15-кілометрівці. У медальній колекції Максима також два “срібла” та “бронза” Паралімпіади-2014.
Григорій Вовчинський став другим у лижній гонці на 10 км  серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату у категорії “СТОЯЧИ”.  Це вже шоста медаль спортсмена з Черкащини на Паралімпіадах. У Ванкувері-2010 та Сочі-2014 Вовчинський виграв одне “золото” та по два “срібла” і “бронзи”.

Тепер в активі української збірної 21 медаль: 6 золотих, 7 срібних та 8 бронзових нагород. Вона посідає 5 місце у загальному командному заліку.
В той же час у Києві відбулась церемонія нагородження чемпіона зимової Олімпіади в Пхьончхані Олександра Абраменка. Згідно з меморандумом, підписаним між Мінмолодьспорту України та бізнесом, володар “золота” Ігор-2018 став отримав сертифікат на 500 тис грн, повідомляє Укрінформ.

 

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.