П’ятий день змагань для української збірної розпочався лижними гонками.
Зокрема, у фіналі Тарас Радь фінішував п’ятим. Його результат – 3 хвилин 36 секунд. Він відстав від лідера на майже п’ять секунд.
Золоту нагороду здобув американець Ендрю Соул. Другим став білоруський спортсмен Дмитро Лобан. А третя сходинка за ще одним представником США Даніелем Кноссеном.
В той же час Оксана Шишкова здобула бронзову нагороду у лижному спринті серед жінок з вадами зору. Українка подолала дистанцію в півтора кілометра за 4 хвилини 45 з половиною секунд, відставши від лідера менше, ніж на 16 секунд.
Паралімпійською чемпіонкою у цій гонці стала Світлана Сахненко з Білорусі. На другому місці спортсменка під нейтральним прапором Міхайліна Лісова. За п’ять днів змагань Україна виборола 16 нагород, з яких п’ять золоті, чотири срібні та сім бронзових.
У командному заліку Збірна залишається на третьому місці. Шостого дня Паралімпіади українці не виступатимуть. Наступні старти для Збірної України розпочнуться шістнадцятого березня.