Українці здобули ще дві золоті медалі на Паралімпійських іграх в Пхьоньчхані.Зокрема, Тарас Радь зайняв перше місце з біатлону. Дебютант Паралімпіади, вісімнадцятирічний українець фінішував з часом 45 хвилин 35 з половиною секунд, що на хвилину швидше, ніж у найближчого суперника американця Даніеля Кноссена.
Ще одне золото здобула Оксана Шишкова. На дистанції десять кілометрів серед жінок з вадами зору. Вона закрила всі 20 мішеней та фінішувала з часом 37 хвилин 59 секунд. Також Людмила Ляшенко здобула для України вже п’яту бронзову нагороду. Це її третя медаль нацих іграх. Вона подолала десятикілометрову дистанцію з біатлону за трішки більше, як 36 хвилин. Окрім того, Ігор Рептюх став другим на дистанції дванадцять з половиною кілометрів стоячи. Спортсмен фінішував з часом 35 хвилин тридцять дві секунди. Він відстав від лідера Бенжаміна Дав’є лише на шість з половиною секунд. Українець не закрив одну мішень та отримав срібну медаль.
Ігор Рептюх першим серед українців у Пхьончхані здобув весь комплект нагород. У біатлоні на дистанції сім з половиною кілометрів став третім, дванадцять з половиною кілометрів подолав з другим результатом, а в лижних гонках став паралімпійським чемпіоном. Також у гонці серед чоловіків з вадами зору дебютант Олександр Казік здобув срібну нагороду. Він відстав від лідера Юрія Голуба з Білорусії  на дві з половиною секунди. Третім у цій гонці фінішував ще один українець Юрій Уткін. Віталій Лук’яненко показав четвертий результат, Ярослав Решетинський став сьомим, далі фінішували один за одним Анатолій Ковалевський, Дмитро Суярко та Олександр Махоткін.
Загалом Збірна України за чотири дні здобула 15 нагород: п’ять золотих, чотири срібні та шість бронзових. І тепер вона посідає другу сходинку у командному заліку.