У сьомий день Паралімпійських ігор у південнокорейському Пхьончхані українська збірна здобула ще три нагороди. На дистанції дванадцять з половиною кілометрів з біатлону у гонці серед жінок з вадами зору Оксана Шишкова фінішувала другою, показавши результат 39 хвилин тридцять одна секунда. Вона стала єдиною спортсменкою України, яка всі свої гонки завершувала з нагородами. Паралімпійською чемпіонкою стала представниця команди під білим прапором Михайлина Лисова. Бронзову нагороду здобула німкеня Клара Клуг. Ще одна українка Ольга Прилуцька стала четвертою.
Біатлоніст з вадами зору Олександр Казік хоч і припустився двох помилок на вогневих рубежах, але на штрафних колах витримав високу швидкість та зберіг другу позицію. А його колега по команді Віталій Лук’яненко фінішував першим – з часом 45 хвилин тринадцять секунд. Це – вже шосте золото в української збірної. Наразі Україна на Паралімпійських іграх здобула 19 нагород і посідає четверте місце в загальному командному заліку.