Дванадцяті зимові Паралімпійські ігри розпочинаються в Південній Кореї.
Збірна України традиційно є одним із фаворитів змагань, адже останні три Паралімпіади завершує у п’ятірці найсильніших команд світу.
Всього у Пхьончхані розіграють 80 комплектів нагород у шести видах спорту. Україна виступатиме лише у біатлоні, лижних гонках та сноуборді. У кожній дисципліні змагання відбуваються у трьох видах: сидячи, стоячи та серед спортсменів з вадами зору, таким атлетам допомагають помічники
Зокрема, у змаганнях з біатлону такі спортсмени під час стрільби орієнтуються на аудіо-сигнал, гучність якого зростає, коли приціл ближче до центру мішені. Загалом під синьо-жовтим прапором виступатимуть 30 спортсменів, серед яких 10 помічників.
Наразі, найрезультативнішими для збірної є ігри в Турині у 2006-му році. Тоді українці здобули 25 нагород, сім з яких – золоті. Команда посіла третє місце у загальній турнірній таблиці.
Також, цьогоріч вперше в історії України, чемпіонів та призерів Паралімпійських ігор відзначать в рівній мірі з олімпійцями. За золото паралімпійці отримають премії у розмірі 125 тисяч доларів, за срібло 80 тисяч та за бронзу 55 тисяч. До цього часу паралімпійські спортсмени отримували втричі менші винагороди.