Зростуть штрафи – зменшиться кількість зайців на парковках. У вересні набуде чинності новий закон щодо реформування сфери паркування транспортних засобів. Про це повідомили на офіційному сайті столичного голови. Урядовець вважає, нові правила допоможуть впорядкувати рух вулицями Києва.
За його словами, багато паркінгів у Києві стоять порожні, бо більшість водіїв керується логікою: чому я повинен платити, коли можу залишити свою автівку де завгодно і мені за це нічого не буде. Це  ніби то й спровокувало критичну ситуацію на дорогах.
Розміри штрафів мер не уточнив, однак наголосив, що лишати автівку де попало стане досить дорого. На скільки саме зростуть штрафи не зазначили й у самому законопроексті, однак у його тексті передбачена 50відсоткова знижка для порушників, які оперативно – упродовж 10 днів -сплатять штраф. Кличко переконаний, ухвалення закону про паркування дозволить залучити інвестиції в будівництво нових паркінгів, в тому числі – перехоплюючих – на околицях міст, та наповнювати місцеві бюджети.