Фіскальна служба хотіла притягнути до адміністративної відповідальності Ковельчанина за продаж питного меду. Напої медовар презентував під час цьогорічного фестивалю тюльпанів “Волинська Голландія”. Податківці, ж кажуть, що він торгував алкогольними напоями без ліцензії, адже, з недавніх пір медовуха – підакцизний товар.

На суді ж підприємець наполягав, що продукцію лише рекламував. Ковельська феміда йому повірила, оскільки в матеріалах справи немає переконливих доказів.
Фіскали таким рішенням – обурені.

У фіскальній службі стверджують: на фестивалі “Волинська голландія” спиртні напої продавали в чотирьох наметах. Лише один підприємець – з усіма документами. Решта – ФОПи, перевіряти яких працівники управління з контролю підакцизних товарів не мають права. Тому викликали поліцейських.

Поліцеські приїхали та склали адмінпротокол. На нього мали би спиратися служителі Феміди. Проте в рішенні Ковельського міськрайонного суду йдеться: “Складений посадовими особами фіскальної служби протокол взагалі не відповідає вимогам статті 256 КУпАП. Зокрема, в документі відсутні відомості про дату, час та місце вчинення правопорушення”.

В управлінні обурені таким підходом та намірені звертатися до Вищої Ради правосуддя. Кажуть, що суди часто ігноруюють прямі докази.

А поки в цьому випадку провадження закрили та повернули медобору вилучені напої: загалом 17 пляшок.