Волинян просять виконати свій громадянський обов’язок попри карантинні вихідні.

Про це йдеться в сюжеті 12 каналу.

Ву неділю, 22 листопада, відбудеться повторне голосування до Городищенської сільської та Устилузької міської рад Волині. Прогнозують, явка виборців буде ще нижчою ніж на першому турі. Зокрема, і через карантин вихідного дня. Втім, зазначають: на вибори ці обмеження не діють.

“Люди не є обмежені в можливості реалізації свого конституційного права. Тобто вони мають чітко усвідомлювати, що навіть в умовах карантину вихідного дня голосування  відбудеться відповідно до положень виборчого кодексу. Але з певними обмеженнями, які є сьогодні”, – сказав член центральної виборчої комісії Сергій Постівий.

В окремих громадах вже відбулося повторне голосування. Кількість виборців, які прийшли на виборчі дільниці, зменшилась.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Партія “ЗА Майбутнє” обійшла “Європейську солідарність” на виборах

“Дійсно, кожен голос впливає, кожен голос важливий. І один голос інколи вирішує долю. Ми бачимо по результатах першого туру виборів, що в деяких громадах дійсно вага одного голосу була просто золота”, – зауважила директорка громадського холдингу “Група Впливу” Тетяна Дурнєва.

Наголошують: виборчий процес є безпечним. А щоб зменшити ризики, радять не забувати про карантинні вимоги.

“Візит на виборчу дільницю є безпечнішим, ніж візит в магазин, чи проїзд в громадському транспорті. Ще раз закликаю одягнути маску так, щоб закрити рот і ніс, взяти свою особисту ручку, дотримуватись дистанції і дезінфікувати свої руки перед входом і на виході з виборчої дільниці. І буде все безпечно і відповідально”, – розповіла Тетяна Дурнєва.

Від голосу кожного залежить, хто очолить міста та села, а відтак і майбутнє громади на найближчі п’ять років.