Чемпіонки України зі спортивної акробатики. Такий титул мають три вихованки волинської ДЮСШ, які нещодавно повернулись з Вінниці, де проходив чемпіонат України. За словами тренерки,  супротивницями дівчат виступили дорослі спортсменки, а з самого початку з лучанок зняли півтора бали.
Старші дівчата перед виступами хвилюються мало – переважно, заспокоюють молодших партнерок. Розуміють одне одного з півслова, адже проводять разом у спортзалі на тренуваннях по чотири години щодня.
Та це не єдині досягнення на чемпіонаті. Бронзову медаль серед пар зайняв дует Іри Юхимюк та Єви Сліпчук. Іра займається цим видом спорту вже десять років, Єва – шість. Коли почали ходити на заняття, серйозних планів не ставили, проте, з часом спортивна акробатика стала для них важливою частиною життя.
Та після перемог розслаблятись дівчата не збираються. У кінці лютого спортсменки їдуть на змагання у Варшаву. Авже в квітні вони виступатимуть на юніорському чемпіонаті світу в Антверпені. Це буде найсерйозніше випробовування у їх спортивній кар’єрі.