Останки радянських солдатів та офіцерів, які загинули в роки Другої світової війни, урочисто перепоховали на військовому меморіалі в урочищі “Мар’їне” поблизу села Мощена Ковельського району.

Із 63-ьох воїнів, яких виявили пошуковці, ідентифікували лише 6-ьох. 61 з них знайшов спочинок на Волині, поблизу Ковеля. Останки ще двох ідентифікованих солдатів доправлять на їхню малу батьківщину — в Чернігівську область.

Військове кладовище поблизу села Мощена відкрили ще в 2012 році. З того часу тут перепоховали вже 281-го солдата та офіцера радянської армії. Ідентифікувати вдалося лише 27 з них: більшість полеглих в боях під Ковелем так і залишаться невідомими…

Учасники церемонії вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання. Пролунав військовий салют. На свіжі могили воїнів лягли вінки та квіти пам’яті.

Разом із останками солдатів пошуковці знаходять чимало предметів військового вжитку. Артефакти воєнної пори могли оглянути й учасники церемонії перепоховання. А вже зовсім скоро ці знахідки стануть музейними експонатами.