Щоб детальніше ознайомитися із професією журналіста, школярі із 9 і 22 школи завітали на 12 канал. Екскурсія, як завжди, у формі квесту. У прес-центрі, звідки починалася прогулянка каналом, учні з 22 школи не розгубилися і одразу почали говорити на камеру.

Школярі із 9 школи теж добре приміряли на себе ролі журналістів. У брендованому одязі, з мікрофоном у руках малеча спробувала свої телевізійні навички.

Далі малеча попрямувала на знайомство із журналістами. Тут учні дізналися, о котрій годині прокидаються телевізійники і до якої працюють, скільки часу потрібно, щоб зробити один сюжет і скільки людей над ним працюють. Далі діти пішли у студію звукозапису, щоб ознайомитися із професією звукорежисера. Наступний – кабінет керівниці проекту. Тут можна було трішки покерувати. Школярі побували й у гримерці. Коли вони дізналися, як мають виглядати телеведучі і скільки часу їм потрібно на підготовку, пішли у студію, де записують новини. На завершення екскурсії від 12 каналу всі отримали солодкий презент.