У Верховній Раді України з’явився перший криптомільярдер.Ним виявився депутат Дмитро Голубов. Він вказав у декларації за 2017-ий рік понад 13 тисяч криптомонет загальною вартістю в понад два мільярда гривень.

Ще у 2012-му році Голубов придбав чотири мільйони 376 тисяч біткоїнів за 402-і тисячі гривень. Наразі їхня вартість становить майже два мільярди гривень. Минулого року нардеп отримав у власність ще понад чотири мільйони монет криптовалюти Біткоін Кеш, які зараз оцінюються у майже 300 мільйонів гривень.
Готівкові заощадження Голубова та його дружини Анастасії Лашкарьової практично не змінились. Як і в 2016-му році, вони задекларували 280 тисяч доларів.При цьому гривневі активи зменшились на 50 гривень і становлять понад 838 тисяч. Раніше Голубова звинувачували у розкраданні одинадцяти мільйонів доларів платіжних систем Віза та Мастеркард. Він був засновником і керівником сайту, на якому можна було отримати інформацію про власників карткових рахунків з різних країн світу.
Окрім того, раніше цей нардеп п’ятнадцятого лютого взяв на поруки мера Одеси Геннадія Труханова, підозрюваного в привласненні майна.