Канікули продовжуються. У Стобихівці Камінь-Каширського району діти знову не пішли до школи. Батьки не пустили своїх чад через непочате будівництво нового навчального закладу у селі, адже нинішнє приміщення школи – аварійне. А будувати нову школу збираються вже більше десяти років. У січні 2019-го на будівництво оголосили тендер. Втім, процес призупинився. Це матеріали зроблені минулого року у жовтні, тоді батьки також протестували.

Рішення про те, що діти не підуть до школи, батьки прийняли на загальних зборах і першого вересня. І замість них до школи підуть – самі.

За ці роки батьки уже не раз влаштовували акції протестів, перекривали автошляхи і, навіть, судились. Все для того аби зрушити з місця будівництво. Але це так і не сталось.

Стобихівські школярі навчались у двох приміщеннях. Одне – це, власне, школа, інше – кілька класів у сільському клубі. Батьки кажуть, що добре що хоча б ці будівлі – поруч. Заняття відбувались у дві зміни.

Старе приміщення школи збудували ще в 1974-му році. Воно розраховане на 70 дітей, хоча нині тут навчається більше двісті шістдесяти школярів.