Відомі Youtube-блогери Петро Бампер і Сус представили своє комедійне шоу на великій сцені.

Хайпові блогери каналу “BAMPER TV” випустили шоу “Без цензури”, яке представили у різних містах України. Лучани – одні з щасливчиків, які мали нагоду оцінити гумор Бампера і Суса наживо.

Петро розмовляє суржиком з багатим запасом ненормативної лексики, яку він часто вживає у своїх виступах. Але тим він і полюбився українцям – прямотою і відвертістю.

Зал безперестанку аплодував і постійно вибухав хвилями сміху.

Побачити улюблених блогерів прийшло немало людей різного віку. Частину квитків безкоштовно отримали учасники війни на Сході.

Шоу “Без цензури” – інтерактивне, глядачі могли впливали на хід виступу. Кожен вигук із залу актори вміло перетворювали на черговий жарт, що викликало ще більший захват публіки.

Довідково: Петро Бампер вигаданий гумористичний персонаж українського актора Олексія Супруна. Вперше з’явився у 2009 році в скетч-шоу «Українці афігенні» на телеканалі «ICTV».

У 2016 році Петро Бампер розпочав відеоблогерську кар’єру. На своєму каналі “народний політик” зі своїм політтехнологом Сусельдорфом викладають політично-суспільні відеоогляди, де Петро Бампер у традиційному для нього стилі виражає свою думку щодо того, що відбувається в Україні та світі.