Цьогоріч  вперше на території Київської кондитерської фабрики «Roshen» відкрились зимовий ярмарок та ковзанка.

Петро і Марина Порошенко побували на церемонії офіційного відкриття новорічної ялинки та поспілкувались із дітьми на новенькій ковзанці, яка вже зустріла перших відвідувачів. Разом із киянами на ялинку завітали діти з Краматорського Центру соціально-психологічної реабілітації.

«Тут не тільки кияни. Сьогодні зі мною сюди прийшли діти з Краматорська. Дуже приємно, що приїжджають з Донецької області, і ми мріємо, що крім Києва, такі ковзанки будуть відкриті в Харкові, Дніпрі. Я буду дуже просити, щоб це рухалось і в Донецьку область – до Краматорська. Щоб там ми також побачили такі посмішки дітей», – зазначив Петро Порошенко.

«Подарунок, який «Roshen» зробив, якщо судити за посмішками присутніх тут людей , дуже-дуже припав до серця. Це не просто музика, це не просто ялинка, це не просто прикраса цукеркової фабрики. Це створює атмосферу щастя, радості. «Roshen» допомагає українській армії, допомагає містам – починаючи від лікарень і закінчуючи зоопарками. Разом з тим, благодійна активність, його музей, інші проекти важливі, але не треба забувати про головне – дарувати дітям радість», – наголосив він.

Серед соціальних проектів корпорації «Рошен» – зокрема, допомога Національному інституту раку, дитячій лікарні Охматдит, Кременчуцькій міській дитячій лікарні, Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, постійна допомога постраждалим від російської агресії на Донбасі. Загальна сума інвестицій у соціальні проекти у 2017-2018 роках перевищила 357 мільйонів гривень.