У Луцькій громаді продовжують відзначати зимові свята. Днями у Рокинях зібралися сотні волинян та рівнян, аби провести Різдвяний вечір у музеї-скансені. Гостей розважали віншуваннями, етнозабавами, катанням на  підводі та частували традиційними українськими наїдками.

На дійстві зібралися понад 200 людей з Луцької громади та Рівного. Вечір був присвячений давнім українським  традиціям. Тож для дітей тут влаштували відповідні етнозабави. В більшості ігор потрібно було різним приладдям виштовхнути свого суперника за межі поля. У таких забавках головне – уміння тримати рівновагу та майстерність хитрощами обвести противника.

У розвагах  брали участь і дорослі, і малі. Дійство, кажуть, дуже захоплююче. Мало де можна побачити, у що бавилися в давнину.

Щоб гості не мерзли – усіх частували гарячим чаєм. Можна було погрітися й біля вогнища, де якраз готували традиційний козацький куліш, аби згодом усіх почастувати.

Доки традиційний смаколик готувався – гості могли насолодитися традиційними українськими віншуваннями. Колядками та щедрівками гостей вітали творчі колективи з різних куточків Луцької громади. Для них, кажуть, участь у таких фестивалях – завжди драйв та велика радість. Адже виступають лиш з найщирішими побажаннями.