Щоб не було сумно півсотні дітлахів зібрались на березі річки Конопелька у Підгайцях. Об’єднав усіх перший у цьому краї дитячий турнір з риболовлі. Організатор дійства Павло Хвас це обожнює і має досягнення у цьому спорті.

Головна мета, каже, популяризувати риболовлю.

Учасників поділили на дві групи 6-10 років і 11-15. Змагання відбувались в два етапи по півтори години. У першому лідером став Станіслав – більше двохсот рибин.

Рибальський турнір не тільки змагання, а й відпочинок. Родина Дзвонків тут усією сім’єю. Риболовля для тата – заняття для душі і відпочинку. Навчитися ловити рибу можна, але треба бути рибалкою в душі. Це передає своєму восьмирічному синові.

Хоч і риболовлю звикли вважати чоловічим заняттям, беруть участь і представниці прекрасної статі.

“Дівчатка в нас бойові, не здаються з рибою, скажемо так. В нас в риболовному спорті є таке правило: відійти від нуля. Дівчатка від нуля відходять”, – каже Павло Хвас.

У підсумку першість серед старших виборов Данило Бєлий, а серед менших Станіслав Тарабанюк. І переможців, і учасників нагородили призами і подарунками. Це вудки і рибальські снасті. Крім того, усіх частували солодощами та юшкою на вогні.