Щоб не було сумно півсотні дітлахів зібрались на березі річки Конопелька у Підгайцях. Об’єднав усіх перший у цьому краї дитячий турнір з риболовлі. Організатор дійства Павло Хвас це обожнює і має досягнення у цьому спорті.

Головна мета, каже, популяризувати риболовлю.

Учасників поділили на дві групи 6-10 років і 11-15. Змагання відбувались в два етапи по півтори години. У першому лідером став Станіслав – більше двохсот рибин.

Рибальський турнір не тільки змагання, а й відпочинок. Родина Дзвонків тут усією сім’єю. Риболовля для тата – заняття для душі і відпочинку. Навчитися ловити рибу можна, але треба бути рибалкою в душі. Це передає своєму восьмирічному синові.

Хоч і риболовлю звикли вважати чоловічим заняттям, беруть участь і представниці прекрасної статі.

“Дівчатка в нас бойові, не здаються з рибою, скажемо так. В нас в риболовному спорті є таке правило: відійти від нуля. Дівчатка від нуля відходять”, – каже Павло Хвас.

У підсумку першість серед старших виборов Данило Бєлий, а серед менших Станіслав Тарабанюк. І переможців, і учасників нагородили призами і подарунками. Це вудки і рибальські снасті. Крім того, усіх частували солодощами та юшкою на вогні.

Рекламна вставка:

Поради справжнім риболовам: Як зловити щуку

Основна задача – це вибір місця з густою рослинністю, там де є каміння. Ця риба любить полювати в засадах, тому вибір правильного місця значно зменшить час на ловлю.
Для того, щоб зловити таку рибу, вам знадобиться вудилище середньої потужності, бо вона може порвати ліску. А також вони повинні мати достатню довжину для закидання. Щоб кидати гачок максимально на великі відстані. Якщо ви досвідчений риболов, то у вас в колекції з вудилищами. Але якщо ви новачок, то вам ще доведеться купувати їх.

Ловля щуки на великі приманки

Спінінги SELECT чудово підходять для ловлі щуки на великі приманки завдяки своїй потужності та міцності. Вони забезпечують дальній і точний закид, що є важливим для успішного лову хижої риби.
Ми пропонуємо вам спробувати плетену лісочку товщиною від 0,15 до 0,25 мм.

На що краще клює щука так це на великі воблери, вони чудово підійдуть для ловлі мілководді.
Також ідеально на ловлю щуки може підійти блешні їх можна застосовувати для ловлі у відкритій воді.
Ловити щуку треба в прохолодну погоду краще вранці. Якщо похмура погода, або перед дощем, тоді активність риби збільшується.