Через конфлікт між учасниками акції під будівлею Нацради з питань телебачення і радіомовлення до управління поліції доставили двох осіб.

У Національній раді з питань телебачення і радіомовлення планують звернутися до суду щодо анулювання ліцензії телеканалу «NewsOne». Відповідне рішення збираються прийняти у четвер, 5 вересня. Тим часом під стінами приміщення Нацради – одразу два мітинги. Частина людей прийшла виступити проти мовлення телеканалу «NewsOne», інші – навпаки – висловлюють йому підтримку. Про це повідомляє юристка 12 каналу Інна Швидун, яка знаходиться на місці подій.

За інформацією поліції Києва, один із активістів підійшов до чоловіка з плакатом і намагався його вирвати, а відтак почалася штовханина. У результаті двох учасників події доставили до управління поліції для надання пояснень.

“Правоохоронці продовжують стежити за порядком, не перешкоджаючи при цьому у проведенні акцій та висловленні законних вимог. Однак закликають учасників акції не порушувати закон та дотримуватися встановлених правил поведінки”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Нагадаємо, «NewsOne», як і канали «112 Україна», а пізніше і «Zik», протягом кінця минулого і нинішнього років купив Тарас Козак, соратник Віктора Медведчука.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 9 липня вирішила провести позапланову виїзну перевірку телеканалу «NewsOne» через спершу озвучений, але потім скасований намір провести телеміст із російським телеканалом «Россия-24».

Член Нацради Сергій Костинський у інтерв’ю “Прямому” розповів, що під час перевірки виявили факти, які мають ознаки розпалювання ворожнечі в українському суспільстві.

«І проєкт рішення, призначений на 5 вересня, передбачає звернення Національної ради до суду щодо анулювання ліцензії», – сказав він.