Кому коронавірусна криза, а підгайцівському голові – прибутки. За рік чоловік придбав нерухомості у Луцьку на понад півмільйона доларів. квартири оформив на дружину та її сестру. А в декларацію нічого не вніс.

Перші нові чотири квартири підгайцівського сільського голови Юрія Семенюка журналісти знайшли ще на початку року. Їх він оформив на дружину – Ларису Петрівну. Це – помешкання на перших поверхах у хороших мікрорайонах Луцька.

У власності вони з’явились, а от у декларації – ні. За українськими законами, сільський голова мав би декларувати кожну покупку, зроблену на суму більше 105-ти тисяч гривень. Та, очевидно, не дуже хотів «світити» таку квартирну обновку. В усіх приміщеннях зробили дорогий ремонт, а ще – змінили цільове призначення на комерцію, щоб здавати в оренду під магазини чи офіси. До речі, така зміна у Луцьку є не зовсім законною.

Проте це не всі квартири, що придбав за рік Підгайцівський голова. Решту він записав на сестру дружини – Садовську Жанну Петрівну. І не лише нові помешкання, а мийку, СТО та мотель. А ще – земельку, яку колись пошкодував ветеранам АТО.

Детальніше про корупційні оборудки у черговій програмі “Спецтема” 22 вересня в 19.00.