На цих кадрах – обгорілі стіни та знищені меблі. Це те, що лишилось від приміщення рівненського інтернет-видання “Четверта влада”. Ввечері двадцять другого лютого у офіс медійників, які займаються журналістськими розслідуваннями, невідомий чоловік закинув дві пластикові пляшки із сумішшю бензину. У цей же час на другому поверсі працювали журналісти. Вони почули, як хтось зайшов на перший поверх, тож заступниця головного редактора попросила свого сина глянути, хто до них завітав. Одразу ж після цього почули вибух та брязкіт скла. Журналісти вибігли на перший поверх і побачили, що у приміщенні – пожежа. Одразу ж взялись гасити займання: носили відра з водою, паралельно викликали пожежників.
У мережі оприлюднили фоторобот підпалювальника – складали з опису сина журналістки. Також пошуком зловмисника займається поліція.
За фактом умисного пошкодження майна шляхом підпалу у поліції розпочали досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією частини 2 статті 194 Кримінального кодексу України.
Самі журналісти вважають, що причиною підпалу стала їх журналістська діяльність, адже розслідують вони переважно резонансні теми. До слова, це вже не перша “атака” на інтернет-видання. Тиждень тому невідомі пограбували фірму, яка надавала виданню послуги з хостингу.