Дуже очікуваний  для багатьох українців день – вибори нового очільника країни – позаду. На Волині ще продовжують рахувати голоси. Першими із цією роботою впоралися у Луцьку. Ще до обіду передали у Центральну виборчу комісію дані про 100 відсотків опрацьованих протоколів.

За інформацією, оприлюдненою на сайті ЦВК, найбільше голосів лучани віддали за Володимира Зеленського – 22,5 %. На другому місці з відривом трохи більше відсотка – Петро Пошенко. Замикає трійку лідерів Юлія Тимошенко. Вона відстає від лідера перегонів на 7,5 %.

Координатор громадянської мережі “ОПОРА” Катерина Шарпата зауважує, що на території Волинської області грубих порушень під час голосування не зафіксували.

Також у Луцьку, за словами Катерини Шарпатої, дві виборчі комісії привезли документи до ОВК раніше від дати і часу підписання протоколу про голосування.  Про виявлені порушення звітують і правоохоронці.

Окрім того, Віктор Гомоль каже, що у Луцьку та Володимирі-Волинському виборці намагалися сфотографувати бюлетні.

Омбудсмен із дотримання громадянських прав зазначила, що дільниці на Волині і в Луцьку зокрема, абсолютно не були пристосовані для людей із обмеженими можливостями.

У виборах взяли участь 68,3% волинян. Це один із найвищих показників в Україні.