Лучанам знову заважає сморід. Цього разу мешканців багатоповерхівки турбує застій каналізаційних вод у підвалі. Люди кажуть – це приносить чимало незручностей, однак чиновники лише годують обіцянками.

Мешканці Привокзальної, 9 у Луцьку вже не один сезон потерпають від смороду. Джерелом неприємного запаху, називають каналізаційні води, які збираються у підвалі. Почалася проблема після облаштування в дворі тепло магістралі.

У цьому підвалі облаштований елеваторний вузл, тобто мережа труб, за допомогою яких багатоквартирний будинок підключають до загальної тепломережі.

Окрім смороду, проблема приносить мешканцям багатоповерхівки чимало інших незручностей.

В ЖЕКу кажуть, про проблему знають, однак вирішити її не так просто, адже до цього причетні мережі Луцьктепла та Луцькводоканалу.

За словами працівників Луцькводоканалу у більшості містах комунікації завжди перетинаються і їх витоки часто можуть потрапляти у підвальні приміщення. Причин може бути Підвальний сморідбагато, в даній ситуації забиті зовнішні каналізації.

Так звані затори на каналізаційних мережах, фахівці обіцяють усунути. Однак мешканцям усіх будинків радять пильніше стежити за тим, що викидають.