Швейцарець Томас Періссінотто подорожує пішки до Індії. Україна стала для нього вже десятою країною на його шляху. Загальна відстань якого 21 тисяча кілометрів.

Про це повідомляє ІА Волинські новини.

Томас не прагне слави через свою подорож, він іде заради того, щоб допомогти дітям.

Швейцарець повідомив, що вже дістався до села Звірів.

Він розповів, що розпочав свою подорож з рідної країни – Швейцарії, і за три роки хоче пройти 21 тисячу кілометрів до Індії, а потім дістатися до Шрі-Ланки. Його подорож відбувається в рамках кампанії «One step, ones mile» – це швейцарська благодійна організація, яка допомагає гуманітарним проектам та ціллю якої є збір коштів для дітей, які потребують допомоги.

Особливістю акції є те, що рух Томаса можна відслідковувати майже в режимі реального часу: один раз в декілька годин його місце знаходження з’являється на карті. Також за його мандрівкою можна слідкувати на сторінці проекту в Фейсбуці.

«В Україні я лише декілька днів, це просто неймовірна країна. Люди тут дуже щирі та відкриті, всі пропонують допомогу, запрошують в гості. Навіть якщо люди не знають англійської мови, то намагаються зі мною порозумітися та запропонувати свою допомогу. Хтось запрошує на вечерю, хтось допомагає з ночівлею. Тобто, дізнавшись про мету акції, мені всіляко намагаються допомогти», – поділився враженнями Томас.

З його слів, в Україні поки не виникало проблем, адже українці завжди готові прийти на допомогу. Зокрема, перетинаючи кордон, на якому немає пішохідного переходу, йому відразу запропонував допомогу один з водіїв, тож він перетнув кордон без жодних проблем.
Томас розповів, що несе з собою всі необхідні речі, а ночує здебільшого в палатці, однак при крайній необхідності зупиняється в готелі.«В багатьох випадках я ночую в людей, які мене просто запрошують. Я надаю перевагу кауч-сьорфінгу, тобто ночівлі в місцевих жителів, оскільки для мене це можливість поговорити з людьми та дізнатися більше про країну. Україна – десята країна на моєму шляху зі Швейцарії», – поділився мандрівник.