З 15 квітня у кінотеатрах Луцька ви можете переглянути такі фільми:

  • «Похмілля у Таїланді»

Брендон дізнається, що дружина його зраджує. Наближається річниця весілля, до якої він приготував у якості подарунку поїздку до Таїланду. Дружину Брендон бачити точно не хоче, тож запрошує у подорож свого давнього друга Дена. Працівники готелю, не повівши оком, приймають їх за щасливих молодят. Попереду на друзів чекає вир туристичних радощів: катання на човнах, відвідання невідомих храмів, відпочинок на пляжах. З одного боку – горе й розпач від зради дружини, з іншого – ріки алкоголю та розваги на будь-який смак. Герой не розуміє, як жити далі. Але кожен новий день та кожна нова зустріч дають йому підказки.

  • «Лузери проти прибульця»

Більшого невдахи, ніж Брайан, годі й шукати. Йому ось-ось виповниться 30, а в нього досі немає ані нормальної роботи, ані стосунків. Навіть день народження він хотів святкувати на самоті з пляшкою алкоголю, подарованою батьками. Але на допомогу приходять старі друзі. Брайан, Джесс, Луї та Алекс разом ще зі школи. Вони збираються аби відсвяткувати ювілей друга. Аби не виглядати лузером, Брайан розповідає побрехеньки про свої успіхи. Насправді ж, жоден з компанії не живе тим життям, про яке мріяв. У розпалі вечірки стається те, що не дасть друзям далі заливати розчарування алкоголем. Їм загрожує прибулець. Більше того – не лише їм, а й усьому людству. Тож настав час брати до рук усе, що здається їм зброєю, та вступати у нерівний бій.

  • «Мінарі»

Корейська родина у пошуках кращого життя переїжджає до Сполучених Штатів. Джейкоб, Моніка та їхні діти Енн і Девід деякий час жили у Каліфорнії. Чоловік вирішує перевезти усіх в Арканзас. На місцевих родючих землях він хоче розбити ферму, щоб вирощувати продукти на продаж. Житимуть у трейлері. Аби доглядати за дітьми із Кореї до них переїжджає бабуся Сунджа. Несправжня бабуся, як вважає 6-річний Девід, бо ж не готує печиво, а вчить малечу грати у карти. Від труднощів, з якими вони стикаються, будь в кого опустилися б руки. Драму «Мінарі» зняв режисер та сценарист Лі Айзек Чун. Назва походить від традиційної для корейської кухні рослини, яка росте нібито у будь-якому середовищі, немов бур’ян

  • «Сьомий день»

Кращому випускнику семінарії отцю Даніелю потрібно від опанування теорії переходити до практики. Під наглядом досвідченого екзорциста отця Пітера на нього чекає новий етап навчання. Напевно, отець Даніель очікував побачити набожного дідуся своїм наставником, але отець Пітер зовсім не такий. Він палить, лихословить та усім своїм виглядом показує зневагу до будь-якого прояву наївності. Цим двом можна було б обмежитися пошуками одержимих людей на вулицях міста серед безхатьків. Але на них чекає серйозна справа. Маленький хлопчик жорстоко вбиває усю свою родину. Поки поліція розслідує страшний злочин, святі отці беруться працювати з головним винуватцем події – злим духом, що вселився в дитину.