Давно хотіли піти у кіно? Супер! Ми зібрали для вас підбірку фільмів, які виходять у прокат з 4 березня у кінотеатрі PremierCity (ТРЦ ПортCity):

 «Нереальний КОПець»

За особистим зверненням Президента України, всі діти чиновників мають вчитися і працювати в Україні. Начальник поліції Петро Бурундяк викликає з Америки сина Василя і влаштовує його працювати патрульним до управління поліції в Одесі. Досі основною роботою Василя Бурундяка було витрачання батьківських грошей, але зараз це задоволення вже в минулому. Напарником Василя стає суворий лейтенант Богдан Громов, який отримав наказ підготувати Василя Бурундяка до Поліцейського Чемпіонату України, на якому вже через місяць буде присутній сам Президент. Чи вдасться Василю перетворитися з кволого мажору в зразок українського поліцейського, який поки думає лише про те, щоб не зіпсувати свій манікюр, заряджаючи табельну зброю.

 «Рая і останній дракон»

Колись давно у фантастичному світі під назвою Кумандра люди та дракони жили разом у злагоді. Але коли зловісні чудовиська, знані як Друни, почали загрожувати жителям, дракони пожертвували собою, щоб врятувати людство. 500 років потому монстри повернулись, і самотня воїтелька Рая мусить відшукати останнього дракона, щоб зупинити Друнів назавжди. Однак під час подорожі вона дізнається, що для того, аби врятувати світ, магії драконів замало. Потрібна ще й довіра.

 «BOSS level: врятувати колишню»

Відставний спецназівець Рон Палвер (Френк Грілло) з непростим особистим життям та вбивчим почуттям гумору застряг в часовій петлі в найбільш невдалий момент життя – в день власної смерті. Але коли він дізнається, що туди його відправив могутній Вентор – бос його колишньої коханої Джемми (Наомі Уоттс), і найголовніше – що любов всього його життя все ще можна врятувати, – герой використовує всі свої “150+” шансів, щоб виправити ситуацію раз і назавжди. Але ж дійти до рівня боса – не найлегше завдання!