Попіл, вибиті вікна та гори сміття майже під стелю − ось що залишилось у квартирі дев’яносто вісім будинку номер 10 на вулиці Шота Руставелі, де нещодавно трапилась пожежа. Там же загинув і власник. Протягом багатьох років 52-річний чоловік зносив додому сміття − у завалах знаходять пакети, пляшки, старі книги, аудіокасети та потрощені меблі. Під час пожежі надзвичайники залили все це “добро” 20-ма тоннами води. Але прибирати це − нікому.

Тож мешканці під’їзду вже третій день поспіль вирішують проблему самотужки − збирають сміття у мішки та складають у дворі. Кажуть, що звернулись за допомогою до ЖЕКу, але ті своїх працівників давати − відмовились. Відправили лише машину, якою можна буде вивезти мотлох.

Мешканці розповідають, що власник квартири не один раз створював у будинку небезпечні ситуації. Тому вони звертались до різних служб, і не тільки до комунальників. За їх словами, у чоловіка були серйозні порушення психіки. Тому він і збирав сміття до квартири.

Оскільки родичі загиблого сюди досі не приїжджали, мешканці планують завершити прибирання самотужки. Після того, як все сміття вивезуть, хочуть також забити вікна та провести комплекс санітарних робіт.