Сьогодні кожен українець вболіває за долю країни та її захисників. Підтримують наш патріотичний дух і бійці мистецького фронту. Вокалістка з Вараша Ілона написала й заспівала пісню та відзняла на неї кліп.

З талановитою красунею познайомилася і знімальна група.

Авторська пісня молодої вокалістки з Вараша Ілони б’є рекорди з переглядів у соцмережах.  Найбільше вподобайок вона здобула у тік-тоці.

«Це моя перша авторська пісня, яку я написала під час війни. І нею я хотіла передати, що ми, українці, відчуваємо те, що болить нашій країні», – розповіла вокалістка.

Дівчина навчалася у місцевій музичній школі по класу фортепіано. Успішно закінчила Київську національну академію керівних кадрів культури та мистецтв за спеціальністю «Сольний спів». І вже рік як навчає вокалу та гри на фортепіано усіх охочих. Один з її учнів створює музичні треки. Він запропонував Ілоні написати текст до однієї мелодії.

«Раніше подібного я не робила, – каже молода виконавиця. – Це було для мене, як виклик».

«Я не знала, про що писати, чесно кажучи. Я просто думала: про що, як не про війну в Україні. Тому що реально про інше думати не могла. Я просто сіла і написала пісню за годину-півтори. Я бігом писала, записала на диктофон, як я уявила собі заспівати, і усім дуже сподобалося. І так вона з’явилася на світ», – розказує Ілона.

В Ілони творча родина. У світ мистецтва дівчина потрапила ще з юних років. Була активною учасницею усіх шкільних та позашкільних культурно-масових заходів, співала у вокальних молодіжних колективах. Один із них сьогодні очолює сама.

«Творчість для мене все, – розповідає вокалістка. – Вона допомагає триматись у ці важкі дні. Своєю працею я хочу допомогти й іншим. Підтримка сьогодні – це надважливо».

«Коли ми всі один одному допомагаємо, підтримуємо – це дуже важливо. Коли ми пишемо пісні, вірші – будь-що, що ми можемо зробити на своєму фронті, – це дуже важливо зараз, і саме це підтримує кожного українця. Нас не можуть зламати, коли ми якраз в єдності, всі разом», – ділиться роздумами молода співачка.

Дівчина прагне не тільки навчати вокалу, а й сама розвиватися як співачка. Вдалий дебют авторської пісні дав поштовх до написання нових музичних творів. Ілона сподівається, що невдовзі наша культура розвиватиметься у мирній та квітучій країні, адже Україна – це дім сильних, вільних та талановитих людей.