Майже 570 тисяч гривень – стільки витратила міськрада на автомобіль для муніципальної варти. Купували через тендер, у якому зазначили, що обов’язково має бути все включено: кондиціонер, підігрів передніх сидінь, бортовий комп’ютер, мультимедійна навігаційна система, система допомоги при паркуванні, камера заднього огляду, та підігрів зовнішніх дзеркал. Власне, такий паркетник коштує 515 тисяч гривень, але схоже його вирішили розбавити й іншими опціями, бо купили дорожче за 566 тисяч. У прайс-листі диллера перелік платних додатків, він не такий вже і великий. Зокрема, це може бути шкіряна оббивка сидінь ( за більш, як 12 тисяч гривень), спецзахист коліс за 10 тисяч чи інші дрібниці. Які саме опції добрали – муніципали казати відмовляються.
Незважаючи на те, що у соціальних мережах уже виставили  фото нової автівки, на камеру – розповідати чому вибрали саме такий автомобіль не поспішають. Тиждень у коментарі відмовляли, мовляв реєструють машину. Коли ж зустрітися з очільницею департаменту Юлією Сиротинською вдалось домовитись.
У той же день запевняє, що коментарі будуть завтра. Але і тут не все так гладко. Бо наступного дня Юлія Сиротинська – зайнята.

На офіційному сайті диллера можна побачити, що така модель є в Україні вже оновленою. Найдешевша комплектація на 150 тисяч дешевша, аніж та, яку придбали муніципали. Якщо говорити про аналоги в цього виробника, то пропонують Рено Сандеро. Трішки менший і без камери заднього виду, усе решта як просять муніципали, але вагома цінова різниця –  160 тисяч гривень. Не зекономили, зате тепер пересуватимуться з комфортом на усі виклики лучан. А це  порушення правил благоустрою, продаж сурогату чи алкоголю після десятої години вечора.