Очільник Одеської кіностудії, ексдепутат Луцької міської ради Андрій Осіпов розповів, що хоче зняти фільм про князя Вітовта у Луцьку. 

Про це він розповів у програмі “По дорозі” на 12 каналі.

“Я давно мрію зняти велике кіно саме в Луцьку. Мене захоплює постать Вітовта – великого князя Литовського.  Я вважаю, що це один з найвеличніших правителів світу свого часу. А так сталося, що він багато справ зробив тут в Луцьку, тому було б непогано, якби про цю постать вдалося б зняти кінокартину”, – сказав Андрій Осіпов.

Він зауважив, що наразі він вже заручився підтримкою Луцької міської ради. Далі документи планують передати в Український культурний фонд для отримання фінансування цього проекту.

“Місто зацікавлене в тому, аби цю історію висвітлити. Я сам був депутатом Луцької міської ради протягом 5 років, тож розумію, що цей фільм принесе місту. Це ж не лише іміджева складова, а ще й гроші. Робити справу, на якій я розуміюся, саме тут, на Волині, – для мене дуже цікаво. Я б розглядав це як продовження своєї громадської роботи, яку я вів тут раніше”, – пояснив керівник кіностудії.