Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру лучанам. До цього символ християнства постійно палає на місці народження Ісуса Христа. А напередодні Різдва скаути розповсюджують його усією Європою. Членам Національної скаутської організації України вогонь передали 20 грудня польські харцери на міжнародному пункті перетину кордону Устилуг-Зосін. Пластуни поширили його по релігійним конфесіям, волонтерським організаціям, органам влади. Ті, в свою чергу, передають його у храми, сиротинці, до недужих та самотніх людей.

Для волинських пластунів місія передачі Вифлеємського вогню миру − не лише можливість передати людям символ любові і миру, які Христос приніс на землю, а й можливість поспілкуватися із активною молоддю Польщі.

Акція передачі Вифлеємського вогню миру була започаткована у 1986 році австрійською телерадіокомпанією ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. Цю благородну справу одразу взяли в свої руки скаути. В Україні вже чотирнадцятий рік поспіль Вогонь поширюють пластуни – члени Національної скаутської організації Пласт. Волиняни − вдванадцяте.