Команда 12 каналу продовжує детальніше знайомити глядачів із закуліссям нашої роботи. Цього разу у рубриці #12стаємоближче – курйози, які чомусь частенько трапляються під час запису “По дорозі” з Богданом Ковалем.

Дорога завжди непередбачувана й може підкинути сюрпризи. То ж і в програмі “По дорозі” на 12 каналі трапляються кумедні випадки. Іноді гості програми лякаються “екстремального” водія (він, за сумісництвом, ще й автор та ведучий програми) Богдана Коваля.

Наприклад, Анатолій Цьось протягом запису програми часто підгальмовував ногою, знаходячись на пасажирському кріслі. А Андрій Разумовський зізнався, що його навіть трохи «закачало». Богдан, звісно – водій досвідчений. Втім, зізнається інколи кілька хвилин іде на знайомство з орендованою автівкою від партнерів – Автоцентр Detroit.

А ще за кулісами часто залишається й те, що ведучий, обираючи місце, де можна забрати каву від Мережа АЗК «WOG», плутає заправки. А тому з гостем довго чекають на напої, які тим часом вже приготували за іншою адресою.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Нова студія, дзвінки у прямому ефірі й ще більше проєктів: як змінюється 12 канал. #12СТАЄМОБЛИЖЧЕ

Гості програми – ділові і енергійні люди, а запис триває не одну годину. Тож люди часто просто під час зйомок змушені вирішувати власні справи: Оксана Коротка, наприклад, купувала реактор для виготовлення крему, Андрій Разумовський узгоджував новий проект, а Андрій Осіпов домовлявся про ділові зустрічі в Луцьку.

А ще”По дорозі” з Богданом Ковалем – мегапродумана і інноваційна програма. Знімається вона з трьох камер, встановлених на лобовому склі автомобіля, й у процесі знімання не залучений жоден оператор – у машині знаходяться тільки ведучий та гість.

Ще жодна програма не обійшлася без того, аби під час зйомок хоча б раз не змінювали батарейки у камерах. А це – ще один доказ того, що співрозмовники у Богдана – цікаві і і непересічні!