Волинський обласний госпіталь ветеранів війни приймає благодійників. Представники НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» завітали до медзакладу із цінним подарунком. Апарат щілинної лампи, який дозволяє провести мікроскопічне обстеження ока, вже з наступного тижня запрацює у неврологічному відділенні. Старий вийшов з ладу кілька літ тому.

Ціна питання – 160 тисяч гривень. Лікарі зізнаються: самі б техніку навряд чи купили б. Її придбання – результат співпраці із соціально-відповідальним партнером. До речі, Нафтогаз передає до Луцька необхідне медустаткування уже не вперше.

Купівля апарату стала можливою завдяки тому, що співробітники Нафтогазу щомісячно віддають на благі цілі свій одноденний заробіток. Так за чотири роки російської агресії на Донбасі небайдужі перерахували на армію понад 34 мільйони гривень.

Окрім госпіталю на Волині, працівники Нафтогазу за власні кошти купують обладнання та ліки для військово-медичного центру Північного регіону, Ірпінського, Білоцерковського, Маріупольського, Житомирського та Дніпропетровського військових шпиталів.